服务承诺
资金托管
原创保证
实力保障
24小时客服
使命必达
51Due提供Essay,Paper,Report,Assignment等学科作业的代写与辅导,同时涵盖Personal Statement,转学申请等留学文书代写。
51Due将让你达成学业目标
51Due将让你达成学业目标
51Due将让你达成学业目标
51Due将让你达成学业目标私人订制你的未来职场 世界名企,高端行业岗位等 在新的起点上实现更高水平的发展
积累工作经验
多元化文化交流
专业实操技能
建立人际资源圈Sites_Like_Facebook_and_Hyves_Should_Be_16+
2013-11-13 来源: 类别: 更多范文
Nederlands Debat 5Havo 2010
5. Een minderheidskabinet met gedoogsteun moet wettelijk onmogelijk worden gemaakt. Voor
- Het grote bezwaar tegen een kabinet met gedoogsteun is dat de partij die gedoogt geen ministers en staatsecretarissen levert. Hierdoor kan het land onbestuurbaar worden, want de gedoogpartij heeft alleen afspraken gemaakt over een bepaalde onderwerpen. Bij alle andere onderwerpen is er dus steeds een wisselende minderheid. Hierdoor is er dus geen vastigheid in welke maatregelen er wel doorheen komen en welke niet. Er ontstaat dus onzekerheid over het beleid.
- De gedoog partij komt er wel heel makkelijk vanaf omdat ze geen ministers en staatsecretarissen hoeven te leveren. Waardoor ze geen ministeriele verantwoordelijkheid hebben.
7. Burka’s moeten in het openbare leven verboden worden. Tegen
- Een van de grootste argumenten voor een boerka verbod is dat het onderdrukkend is voor de vrouw, maar dat is juist helemaal niet zo. Boerka’s geven vrouwen juist meer vrijheid. Een vrouw die van haar man anders het huis niet uit mag, mag met een boerka aan tenminste boodschappen gaan doen.
Door een boerkaverbod gaan we mensen alleen nog maar verder onderdrukken. Denk je nou echt dat door een boerka verbod mensen gaan afzien van hun geloof' Een Boerkaverbod zorgt er alleen maar voor dat de mensen die alleen maar over straat gaan in een boerka, nu dus thuis moeten blijven. Het zorgt ervoor dat meisjes die een boerka moeten dragen geen opleiding/school meer kunnen volgen. Een boerkaverbod zal dus alleen maar averecht werken.
- Een verbod op de boerka is een ernstige inbreuk op de zelfbeschikking van vrouwen. En de staat moet met zijn tentakels van de lichamen van mensen afblijven. Hoe vervelend die boerka ook is, de staat moet zich niet bemoeien met hoe mensen zich kleden. Iedereen mag zich kleden zoals hij wil, we leven ten slotte in een vrij land.
- Een boerkaverbod is als schieten met een kanon op een mug. In Nederland worden ze nauwelijks gedragen. Een verbod zal de moslimgemeenschap slechts nieuwe frustraties bezorgen.
Voorbeeld: Zoals Parijs in de negentiende en vroege twintigste eeuw de boeren uit allerlei delen van Frankrijk, die zich toen nog helemaal niet Frans voelden, disciplineerde, het leger in schopte en tot Franse burgers maakte, zo wordt in Nederland - en in Frankrijk trouwens ook - de moslima ‘beschaafd’ en in het keurslijf van de nationale culturele identiteit geduwd. Zij moet zich ‘Nederlands’ gedragen en aanpassen. Vooralsnog mag zij haar hoofddoekje ophouden, maar een boerka is 'out of the question'.
Zei gaan waarschijnlijk zeggen:
Dat iedereen onder zo’n boerka kan zitten en het dus onveilig is.
Ons weerwoord: Als je iemand wel kan zien, weet je toch alsnog niet wat hij allemaal van plan is en hoe hij denkt. Was het allemaal maar zo makkelijk.
8. Je moet minimaal 16 jaar oud zijn om Facebook en Hyves te mogen gebruiken. Voor
- Iedereen kan op Facebook en Hyves een profiel aanmaken. Iedereen kan zich dus voordoen als iedereen.
- Is het ons niet allemaal gezegd toen we klein waren: ‘niet met vreemden praten’' Op het internet doe je eigenlijk niet anders.
9. In alle leerlingentoiletten op het Comenius College moet een condoomautomaat geplaatst worden. Tegen
- Waarom zou iemand op school behoefte hebben aan het halen van een condoom, behalve als iemand van plan is om sex te hebben op/om school. Het zou dus sex op school stimuleren. Er zijn genoeg plekken waar men condooms kan halen.
- Op school lopen er ook heel veel ‘kleine kinderen’ rond van tussen de 12 en 14 jaar. Ik kan mij nog herinneren dat er ooit bij een voorlichtings campagne gratis condooms werden uitgedeeld op school. Het resultaat: de hele school lag vol met opgeblazen condooms, mensen gingen ze vullen met water en op elkaar gooien en er werd alleen maar mee geklierd. Mensen die zin hebben om te klieren zullen nu dus makkelijk een alternatieve waterballon kunnen halen op school.
10. Het leger moet worden verkocht. Voor
Economisch argument
- We leven in een tijd van crisis en er moet enorm bezuinigd worden. De verkoop van het leger met alles erop en eraan zal in de miljarden opbrengen.
Samenwerking’s argument
- In Europa wordt door alle landen en regeringen samengewerkt, we hebben zelfs allemaal een munteenheid, dus waarom zouden we dan niet met z’n allen een leger vormen. Mocht er een aanval plaatsvinden dan is dat niet specifiek op Nederland maar op heel Europa.
- Het hebben van een leger lokt uit dat andere landen ook een leger nodig hebben. We moeten alles doen om oorlog te voorkomen en dat doe je niet door een leger in stand houden. Want als je een leger hebt dan gebruik je het ook. Net zoals dat je met een wapen rondt loopt is de kans dat je naar je wapen grijpt ook groter.

