服务承诺
资金托管
原创保证
实力保障
24小时客服
使命必达
51Due提供Essay,Paper,Report,Assignment等学科作业的代写与辅导,同时涵盖Personal Statement,转学申请等留学文书代写。
51Due将让你达成学业目标
51Due将让你达成学业目标
51Due将让你达成学业目标
51Due将让你达成学业目标私人订制你的未来职场 世界名企,高端行业岗位等 在新的起点上实现更高水平的发展
积累工作经验
多元化文化交流
专业实操技能
建立人际资源圈Analysis of slaves under slavery --论文代写范文
2016-04-20 来源: 51Due教员组 类别: 更多范文
51Due论文代写平台assignment代写范文:“Analysis of slaves under slavery”,这篇论文主要描述的是在古代奴隶制度盛行的时期,人们失去土地和生活来源,被迫成为奴隶,奴隶主可以任意分派奴隶去完成任务和处置奴隶的生命,在古巴比伦里有大量的犹太人被驱逐,他们被迫成为农夫,但不能够称之为奴隶,与传统的奴隶有着一定的区别。
Wat niet vergeten moet worden is dat alle slaven het onvrijwillig deden en dus zo gedwongen werden het te doen. Iets wat essentieel is bij de slavernij. Een eigenaar die een slaaf had, had deze ongeveer zolang als hij leefde. In sommige culturen kon men een slaaf kopen. Maar deze kon dan ook weer verkocht worden of vrijgelaten worden.
Neo-Babylonische periode
Veel mensen denken dat de slavernij in Babyloni? een vrij belangrijk fenomeen was. Dit komt door het beeld van de gedeporteerde Joden door Nebukadnezar II. Veel mensen denken dat deze Joden slaaf werden, maar dit is niet waar. Ze leefden gewoon vrij. Als er dan een slaaf was, was dit niet ontstaan door oorlog, maar eerder door schuld (straf ). Er waren veel misoogsten en daar werden deze slaven voor gestraft. Slaven waren wel belangrijk in deze tijd voor de ambachten. Ook waren er tempelslaven. Deze moesten tempels maken, maar ze werden wel redelijk goed behandelt. Ze kregen gewoon te eten.
Het Klassieke Griekenland
Tot ongeveer 500 voor Christus was slavernij vrij normaal in Griekenland. Veel slaven waren van oorsprong niet Grieks maar kwamen uit Klein-Azi?. Deze waren slaaf geworden door oorlog, geboorte, schuld of als straf. In die tijd was er een oorspronkelijke bevolking genaamd de Heloten. Deze woonden in Sparta en daar was ook een soort slavernij. Ze waren staatsslaven die aan de grond waren gebonden en uitgeleend konden worden. Alleen konden ze niet worden gekocht en dus ook niet worden vrijgelaten. Grieken maakten op grote schaal gebruik van slavernij. In veel culturen werden slaven gebruikt voor huishoudelijke taken, maar hier was dat niet zo. In Athene was de slavernij vrij groot. Er word gezegd dat éénderde van de bevolking slaaf was. Dit is hoog. De slaven waren in Griekenland vooral belangrijk voor de mijnbouw, landbouw en ambachten. De slaven werkten in Laurionmijnen en hadden het zwaar. De andere twee groepen van slaven hadden het vrij goed. Sommige slaven hadden zelfs een vrij zelfstandig bestaan. In die tijd waren er ook vrijlatingen van slaven. "Plato" schreef een boek over het oude Griekenland. Het boek heette "Wetten". Hij zei dat de slaven goed behandelt moesten worden. Dan was er ook nog een man die heette "Aristoteles". Hij schreef juist tegen het andere boek in. Zijn boek heette "Politiek". Hij vond dat de wet uit moest maken of de een meer waard was dan de ander. Ook vond hij de manier waarop iemand slaaf werd rechtvaardig.
Hier een uitspraak:
"De oorlog is in zekere zin een wettig middel om aan slaven te komen, zij schept de mogelijkheid tot eenzelfde jacht op mensen welke, men opent op wilde dieren, namelijk de jacht op mensen welke, geboren om te gehoorzamen, weigeren zich eraan te onderwerpen."
Aristoteles vond dat slavenjacht nodig. Hij vond dat de hele economie om de slaven draaide. Hij vond dat deze slaven het vuile werk moesten oplossen. Hierbij kun je denken aan het dragen van goederen tot aan het onderhouden van land. Hij vond dat de "normale mens" hier veel te goed voor was en hij kon dus niet zonder de slaven. Zonder slaven was de economie dus heel slecht volgens Aristoteles.
Plato & Aristoteles
In deze tijd waren huwelijken tussen slaven en slavinnen niet wettig. Om onderscheid te maken tussen de verschillende behandelingen van slaven hadden ze een manier gevonden. Er waren twee groepen slaven in het oude Griekenland;
Huishoudelijk en handwerkslieden
Gespecialiseerd personeel
De laatste groep hadden een normaal leven. Zoals elke Griek in die tijd leefde. De slaven die in de mijnen moesten werken van Laurion hadden het veel zwaarder. Er werkten zo'n 10.000 man en in drukke periodes wel 20.000. Door dat er zo'n groot aantal slaven tegelijk aan het werk waren, werd er al snel verteld dat de omstandigheden slecht waren voor de slaven die in de mijnen werkten. Er werd totaal niet omgekeken naar de gezondheid van een slaaf. De aanbod van slaven was in die tijd zo groot, dus als er een slaaf ziek werd, of niet meer kon werken, werd er gewoon een nieuwe slaaf gekocht. Er werd niet gekeken naar 1 slavenleven meer of minder. In de loop van de tijd verbeterde het slavenleven wel in het Oude Griekenland. Slaven konden hun toevlucht zoeken in het heiligdom van Theseua of de tempel der Erinnyi?n. Dit stond voor de bescherming van de slaaf en werden de bezitters gedwongen de slaven te verkopen
Toentertijd had het Romeinse Rijk nog weinig koloni?n dus daarom was er toen nog weinig aanvoer van slaven. Ook werden slaven toen nog niet gezien als iets normaals. Huisslaven konden gladiatoren worden. Ze kregen een hard en waarschijnlijk kort leven. Elke dag moesten deze slaven trainen met uiteindelijk doel te vechten in de arena. Nadat de huisslaaf was verkocht aan de gladiatorenbaas moesten ze een scholing doen. Een zogehete gladiatorenschool. Ze moesten gaan leven volgens de regels van de school. Als ze klaar voor een gevecht waren werden ze verhuurt aan spelen. Zodra de gladiatoren inde arena waren, werden ze aangemoedigd door toeschouwers, of juist verafschuwd. Slaven stonden laag in de samenleving, maar als het om een gladiatoren gevecht ging hadden de mensen toch wel weer bewondering voor deze mensen. De omstandigheden in de gladiatoren "business" was goed.
Er was geld beschikbaar, maar dit kwam niet altijd ten goede van de gladiatoren zelf. De gladiatorenbaas verdiende er het meest aan. Toch hadden de gladiatoren een redelijke status. Dit was omdat het hele volk meeleefde en vooral had ieder zo zijn favoriete gladiator van wie ze hoopten dat die ging winnen.
Evaluatie
Door dit profielwerkstuk zijn we te weten gekomen dat we wel goed samen kunnen werken. Er zijn geen onenigheden geweest, omdat we alles goed hebben verdeelt en sommige dingen samen hebben gedaan. We hebben wel nieuwe dingen geleerd, die we eerst nog niet wisten. We hadden er misschien eerder aan moeten beginnen, maar uiteindelijk hebben we er alsnog veel tijd ingestoken en is het goed gelukt volgens ons. We wisten niet dat de slavernij al zolang bestond, en dat het zo'n invloed heeft gehad op de geschiedenis. Zelf wisten we nooit dat de bijbel slavernij goed vind. Dat vonden we best wel shockerend. Als je er over nadenkt, is er in de bijbel ook sprake van ongelijkheid. Dit hadden we totaal niet verwacht. Door dit profielwerkstuk zijn we een stuk wijzer geworden.
51Due原创版权郑重声明:原创范文源自编辑创作,未经官方许可,网站谢绝转载。对于侵权行为,未经同意的情况下,51Due有权追究法律责任。
51due为留学生提供最好的服务,想获取更多essay代写范文,亲们可以进入主页 www.51due.com 为留学生提供essay代写服务,了解详情可以咨询我们的客服QQ:800020041哟。

